افشان نگار آریا

طراحی سیستم های چاپ اصالت بر روی جعبه یا لیبل، سیستم های ویژن

سیستم های چاپ

مجموعه افشان نگار نماینده ی انحصاری شرکت HSA دانمارک می باشد و بر پایه ی تجهیزات و قطعات به روز و کاربردی آن مجموعه توانایی راه اندازی سیستم های چاپ اصالت دارو بر روی انواع بسته بندی محصولات اعم از جعبه ، کارتن و لیبیل دارو را داراست .

تیم جوان و پویای این شرکت با بومی سازی نرم افزاری و سخت افزاری توانسته با کاهش هزینه های اجرایی پروژه های چاپ بهترین راهکار را برای شرکت های متقاضی ارائه دهد.

سیستم های ویژن

در دنیای فنّاوری و صنعت امروز، کیفیت و دقت در تولید اهمیت ویژه‌ای دارد. شرکت افشان نگار آریا با پیشبرد فنّاوری روز و فراهم آوردن راه‌حل‌های مناسب برای بالا بردن کیفیت تولید در کارخانه‌ها و واحدهای تولیدی آماده ارائه سیستم‌های ویژن بر روی خطوط تولید می‌باشد. استفاده از تجهیزات به‌روز و مناسب خطوط تولید متفاوت و نرم‌افزار چند قابلیتی و کارآمد سیستم ویژن افشان نگار می‌تواند جایگزین چشم انسان و حتی با دقت و سرعت بیشتر احتیاجات کیفی خطوط تولید را برآورده سازد.

با سیستم ویژن افشان نگار می‌توانید  ظاهر تولید اصلی را در نرم‌افزار تعریف و بازدید و معاینه تولیدات خود را به آن بسپارید. در صورت وجود هرگونه ایراد در شکل محصول و یا جابجایی آن را با سرعت‌بالا از چرخه تولید با روش‌های گوناگون بدون ایجاد وقفه در سرعت و روند تولید خارج می‌کند.

فارما

شرکت افشان نگار آریا از سال 1394 با توجه به الزام اجرای پروژه اصالت دارو از سوی سازمان غذا و دارو آغاز به طراحی و ساخت سیستم های مورد نیاز در این زمینه نمود .
از جمله خدمات و تجهیزات قابل ارائه می توان به دستگاه های چاپ و اسکن بارکد اصالت از قبیل دستگاهای قابل اتصال به دستگاه های کارتونینگ به صورت مستقل یا نصب درون دستگاه کارتونینگ، جعبه خالی و نصب بر روی سیستم لیبیل زن شرکت های داروسازی اشاره کرد.

مواد مصرفی

مجموعه افشان نگار قادر به تهیه انواع کارتریج های پایه آب و حلال بسته به نیاز شرکت های متقاضی و انواع لیبل ها در اندازه های مختلف می باشد .

مفتخریم به همکاری با بزرگان صنعت

ما با افتخار لیست برخی از مشتریان خود را که در این سال ها با آن ها همکاری داشته ایم برای شما مخاطب عزیز به اشتراک می گذاریم