HSA System

پرینترهایHSAJET  بر پایه پرینترهای جوهرافشان HP  می‌باشند که پایداری، کیفیت بالا ، سرعت‌بالای چاپ، قیمت فوق‌العاده و راحتی در استفاده جزو مزیت‌هایشان می‌باشد.

MICRON کوچک‌ترین عضو از پرینترهای خودکار با ارتفاع چاپ ½ اینچ می‌باشد.   MiniKey می‌تواند به همراه چند هد چاپ تا ارتفاع 2 اینچ چاپ داشته باشه و درحالی‌که با استفاده از چند کنترلر چاپ در هدهای چاپ مدل F-type printheads ارتفاع چاپ را می‌توان بین ½ تا 8 اینچ تنظیم نمود.

ANSER

ANSER در سال 1986 تأسیس شد. این شرکت هم‌اکنون یک شرکت قابل‌اعتماد درزمینهٔ سیستم‌های تشخیص کد و پیشرو درزمینهٔ سیستم‌های توانا و خلاقانه درزمینهٔ صنعت چاپ می‌باشد. از سال 2001 با شرکت HP همکاری کرده و شرکت برتر درزمینهٔ فنّاوری جت پرینترهای حرارتی می‌باشد و توانسته دستگاه‌هایی مقرون‌به‌صرفه و با هزینه‌های نگهداری پایین تولید کند.

با 27 سال سابقه در این زمینه توانسته تجهیزات، پشتیبانی و خدمات کاملی را به مشتریان خود ارائه دهد

ANVS

در دنیای فنّاوری و صنعت امروز، کیفیت و دقت در تولید اهمیت ویژه‌ای دارد. شرکت افشان نگار آریا با پیشبرد فنّاوری روز و فراهم آوردن راه‌حل‌های مناسب برای بالا بردن کیفیت تولید در کارخانه‌ها و واحدهای تولیدی آماده ارائه سیستم‌های ویژن بر روی خطوط تولید می‌باشد. استفاده از تجهیزات به‌روز و مناسب خطوط تولید متفاوت و نرم‌افزار چند قابلیتی و کارآمد سیستم ویژن افشان نگار می‌تواند جایگزین چشم انسان و حتی با دقت و سرعت بیشتر احتیاجات کیفی خطوط تولید را برآورده سازد.

با سیستم ویژن افشان نگار می‌توانید  ظاهر تولید اصلی را در نرم‌افزار تعریف و بازدید و معاینه تولیدات خود را به آن بسپارید. در صورت وجود هرگونه ایراد در شکل محصول و یا جابجایی آن را با سرعت‌بالا از چرخه تولید با روش‌های گوناگون بدون ایجاد وقفه در سرعت و روند تولید خارج می‌کند.

afshan

FAST JET

پرینتر جوهرافشان سری fastjet 500 یک محصول چینی  از برندی شناخته‌شده و باکیفیت می‌باشد. طراحی این دستگاه در آلمان انجام‌شده و در چین اسمبل شده است و نسبت به نمونه‌های مشابه دارای قیمت مناسب‌تری می‌باشد.

نوآوری‌های خلاقانه در سری F500

رابط کاربری باکیفیت و کاربرپسند

توانایی چاپ 5 خط باکیفیت

فیلتر بازطراحی شده با 2 سال گارانتی

دارای گواهینامه IP54

مفتخریم به همکاری با بزرگان صنعت

ما با افتخار لیست برخی از مشتریان خود را که در این سال ها با آن ها همکاری داشته ایم برای شما مخاطب عزیز به اشتراک می گذاریم