پرینترهایHSAJET  بر پایه پرینترهای جوهرافشان HP  می‌باشند که پایداری، کیفیت بالا ، سرعت‌بالای چاپ، قیمت فوق‌العاده و راحتی در استفاده جزو مزیت‌هایشان می‌باشد.

MICRON کوچک‌ترین عضو از پرینترهای خودکار با ارتفاع چاپ ½ اینچ می‌باشد.   MiniKey می‌تواند به همراه چند هد چاپ تا ارتفاع 2 اینچ چاپ داشته باشه و درحالی‌که با استفاده از چند کنترلر چاپ در هدهای چاپ مدل F-type printheads ارتفاع چاپ را می‌توان بین ½ تا 8 اینچ تنظیم نمود.

ANSER در سال 1986 تأسیس شد. این شرکت هم‌اکنون یک شرکت قابل‌اعتماد درزمینهٔ سیستم‌های تشخیص کد و پیشرو درزمینهٔ سیستم‌های توانا و خلاقانه درزمینهٔ صنعت چاپ می‌باشد. از سال 2001 با شرکت HP همکاری کرده و شرکت برتر درزمینهٔ فنّاوری جت پرینترهای حرارتی می‌باشد و توانسته دستگاه‌هایی مقرون‌به‌صرفه و با هزینه‌های نگهداری پایین تولید کند و با 27 سال سابقه در این زمینه توانسته تجهیزات، پشتیبانی و خدمات کاملی را به مشتریان خود ارائه دهد

پرینتر جوهرافشان سری fastjet 500 یک محصول چینی  از برندی شناخته‌شده و باکیفیت می‌باشد. طراحی این دستگاه در آلمان انجام‌شده و در چین اسمبل شده است و نسبت به نمونه‌های مشابه دارای قیمت مناسب‌تری می‌باشد.

نوآوری‌های خلاقانه در سری F500

رابط کاربری باکیفیت و کاربرپسند

توانایی چاپ 5 خط باکیفیت

فیلتر بازطراحی شده با 2 سال گارانتی

دارای گواهینامه IP54