افشان نگار آریا را بهتر بشناسید

شرکت افشان نگار آریا فعالیت خود را از سال 1381 به‌عنوان نماینده شرکت HSA Systems آغاز کرده است. چاپگرهای شرکت HSA با همکاری HP امریکا ارائه‌شده و شامل جدیدترین فنّاوری چاپ اطلاعات متغیر می‌باشند.

این شرکت در حال حاضر بیش از 12,000 هد چاپگر HP را در سطح ایران و در کارخانه‌های داروئی، غذایی و صنعتی نصب و راه‌اندازی کرده است که %97 آن‌ها فعال و در حال کار می‌باشند.

بخش فنی شرکت افشان نگار آریا هم‌اکنون با تعداد 10 نفر کارکنان آموزش‌دیده و مجرب، آماده ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان گرامی در سراسر ایران می‌باشد. در همین راستا تلاش شده در کمترین زمان ممکن خدمات فنی موردنیاز کارخانه‌های ارائه شود. همچنین با توجه به قابلیت ریموت شدن دستگاه‌ها از طریق شبکه و دسترسی به  دستگاه مشتری، بسیاری از آپدیت‌های نرم‌افزاری و رفع اشکالات احتمالی، از راه دور میسر بوده و نیازی به حضور فیزیکی کارشناس فنی شرکت نمی‌باشد.

سرعت‌بالا در ارائه خدمات – انجام تعمیرات موردنیاز در ساعت‌های غیر کاری یا در تعطیلات و سرویس‌های ارزان‌تر از مزایای استفاده از  قابلیت ریموت می‌باشد.

همچنین بخش بازرگانی شرکت افشان نگار آریا با دسترسی به مطمئن‌ترین مرجع فروش جوهر شرکت (HSA) امکان ارائه طیف وسیعی از کارتریج‌های جوهر برای سطوح گوناگون اعم از جعبه‌های وزنی یا کاغذی و انواع جوهرهای رنگی و نامرئی را دارد.

شرکت افشان نگار آریا، با 17 سال سابقه درخشان در به‌روزرسانی خطوط تولید صنایع مختلف کشور، همگام با علم روز، در عرصه‌های مختلف، فعالیت‌های متنوع خود را ارائه نموده است. عرصه‌های کاری این شرکت دائماً در حال گسترش می‌باشد. مجموعه‌ای که کار خود را به‌صورت اختصاصی با صنعت چاپ و جت پرینتر به‌عنوان نماینده رسمی  شرکت HSA دانمارک آغاز کرد و طی کسب سال‌ها علم و تجربه، در حال حاضر، از پیشکسوتان این صنعت بوده و وارد عرصه‌های روز در صنعت دنیا شده است.

حضور در نمایشگاه‌های مختلف صنایع دارویی، چاپ، دام و طیور و بسته‌بندی و همکاری با مجموعه‌های بزرگ از  افتخارات این مجموعه می‌باشد. پشتیبانی‌های متخصصین این مجموعه از پروژه‌ها و عملکرد دستگاه‌ها و ارتباطات ریموت، از دلگرمی‌های مجموعه‌هایی است که با افشان نگار کار می‌کنند.

مفتخریم به همکاری با بزرگان صنعت

ما با افتخار لیست برخی از مشتریان خود را که در این سال ها با آن ها همکاری داشته ایم برای شما مخاطب عزیز به اشتراک می گذاریم

افشان نگار بر این اعتقاد است که حتی برای مشکلات خطوط تولید شما هم راه حلی وجود دارد